Friday, May 01, 2009

30 People...$20 bucks each....

Our beds are nearing completion and we need to purchase 30 square yards of good dirt...it comes out to almost $20 per yard to purchase and deliver. If we can get 30 people to purchase one square yard per family...we can have this next part of the project taken care of. Any takers?
Post a Comment